“UNIVERSALUS KARYS”

Veislynas specializuojasi urvinių šunų veisime. Didžioji veislyno dalis - šunys, atvežti iš užsienio šalių, taip pat jų palikuonys.

Pagrindinis veisimo, porų pasirinkimo ir selekcijos veislyne tikslas - veisti šunys, savo eksterjerinėmis ir psichologinėmis savybėmis maksimaliai atitinkančius veislės standarto reikalavimus, tinkamus sėkmingam jų naudojimui medžioklėje.

Veislynas siekia, kad veislyne gimę šunys savo šeimininkus džiugintų visų pirma medžioklėje, buityje, taip pat ir varžybose bei parodose. Šunų palikuonys sėkmingai medžioja bei dalyvauja įvairiose parodose ir varžybose ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Lenkijoje, Ukrainoje.

 

Veislyne yra galimybė pasirinkti skirtingo ūgio, plauko, temperamento šuniukus. Veislynas padeda šunys apmokyti, paruošti juos medžioklei, bandymams bei varžyboms. Urvinių šunų apmokimui veislyne įrengtas tarptautinius standartus atitinkantis dirbtinis urvas. Veislyno specialistai padeda apmokyti šunys kraujo pėdsako sekimui. Apmokymo metu šunys apgyvendinami veislyne.

 

Šunų šeimininkus konsultuojame šuniukų auginimo, maitinimo ir kitais klausimais.